Audru CX 2017 juhend (.pdf)

Rajakaart ja -kirjeldus
Võistluskeskus asub Valgerannas Doberani rannamaja juures ja peaaegu pool 2,2 km pikkusest ringist kulgeb liivasel pinnasel - nii rannas kui ka männimetsas.
Kuna suuremaid tõuse pole, on tegemist suhteliselt kiire rajaga, kuhu jääb lühike betoonist trepp, betoonist hüppetakistus (kõrgus 30-35 cm), ümber puu aeglane pööre ning kraavi läbimine (korraldajate hinnangul saab seda kiiremini teha joostes).

Stardiring on õigest ringist erinev, see läheb laiemat ja sirgemat teed pidi. Rada suundub metsa, mis tiirutab Valgeranna seikluspargi all ning suundub seejärel rannaliivale, kus tuleb teha mõned tagasipöörded liival. Edasi sõidetakse männimetsa, kus on ka liivane pinnas, järgneb terav vasakpööre läbi kraavi, mööda Valgeranna terviserada sõidetakse uuesti seikluspargi alla, kus saab uuesti tagasipöördeid lihvida. Lühike lõik ka promenaadil ja jooksukas läbi kraavi, järgneb kruusalõik peale mida betoonist takistus. Teist korda rannaliivale jõudes tehakse mitmeid pöördeid, kus saab liivas sõitmise oskused proovile panna, joosta lühikesest trepist üles ning spiraali sõita.

Youtube video tervest rajast.

Strava segment

Video 1
Video 2
Video 3

 


Toetajad